Parkheuvel**
Frans, Modern, Nederlands | €€€Spectaculair 5-gangen Michelin diner € 112,50
Parkheuvel**
Frans, Modern, Nederlands | €€€Spectaculair 5-gangen Michelin diner € 112,50
Deal
Spectaculair 5-gangen Michelin diner
€ 112,50
Parkheuvel** is beloond met een Michelinster en behoort daarmee tot de culinaire top van Nederland!
Wilt u gastronomisch dineren op topniveau voor een vriendelijke prijs?
Alleen bij Diningcity kunt u nu deze speciale deal reserveren. Parkheuvel** serveert een fantastische Spectaculair 5-gangen Michelin diner voor slechts € 112,50 en bezorgd u daarmee een bijzondere en heerlijke dag. Dit menu is ook exclusief beschikbaar op vrijdagavond!
Heeft u dieetwensen? Op het reserveringsformulier kunt u deze wensen aangeven zodat het restaurant daar rekening mee kan houden.
Reserveer snel en ga zelf proeven waarom Parkheuvel** de Michelinster heeft verdiend.
Let op! Het aantal tafels is beperkt. Online reservering is verplicht.
RESERVEER RESERVEER
Deal
Unieke 5-gangen Michelin lunch
€ 112,50
Parkheuvel** is beloond met een Michelinster en behoort daarmee tot de culinaire top van Nederland!
Wilt u gastronomisch lunchen op topniveau voor een vriendelijke prijs?
Alleen bij Diningcity kunt u nu deze speciale deal reserveren. Parkheuvel** serveert een fantastische Unieke 5-gangen Michelin lunch voor slechts € 112,50 en bezorgd u daarmee een bijzondere en heerlijke dag.
Heeft u dieetwensen? Op het reserveringsformulier kunt u deze wensen aangeven zodat het restaurant daar rekening mee kan houden.
Reserveer snel en ga zelf proeven waarom Parkheuvel** de Michelinster heeft verdiend.
Let op! Het aantal tafels is beperkt. Online reservering is verplicht.
RESERVEER RESERVEERWat 475 mensen zeggen over Parkheuvel**
Eten | |
Service | |
Sfeer |
Heerlijk 5 gangen diner gegeten met een goede fles wijn erbij. Gastvrij personeel en een goede sommelier.
Op een prachtige locatie, genieten van een diner waarbij alles klopt! De gerechten zijn perfect in balans, zijn kleine kunstwerken voor het oog en zorgen voor verrassingen in je mond zijn. De medewerkers zorgden ervoor dat je je welkom voelt en hebben aandacht voor detail! Deze drie-eenheid van locatie, service en h...
Lees hele reviewOp een prachtige locatie, genieten van een diner waarbij alles klopt! De gerechten zijn perfect in balans, zijn kleine kunstwerken voor het oog en zorgen voor verrassingen in je mond zijn. De medewerkers zorgden ervoor dat je je welkom voelt en hebben aandacht voor detail! Deze drie-eenheid van locatie, service en het eten maakt dat het een bijzonder goede avond uit is en een ervaring is die je niet snel vergeet!
Mooie belevenis, heerlijke smaken avontuur!
was helemaal top.Eten was geweldig verfijnd en een plaatje om te zien en wij hebben er geweldig van genoten.
Heb die avond mijn verjaardag gevierd met 3 dierbaren van mij en het was echt een feestje.
Explosies van heerlijke smaken. Wat een feest. De sfeer is ontspannen en gemoedelijk. Tot en met de koffie rijkelijk voorzien van de prachtigste kunstwerkjes. De heerlijke bijlagen bij de koffie konden we niet meer op, maar kregen die in een mooi doosje mee voor thuis.
Plattegrond Alle restaurantdeals in Rotterdam e.o.
Over Parkheuvel**
Keuken: Frans, Modern, Nederlands
Restaurant Parkheuvel** in Rotterdam is een modern en luxueus restaurant onder leiding van de familie Van Loo. Het restaurant is gelegen in een park dichtbij het centrum van de stad met schitterend uitzicht over de Maas!
Restaurant Parkheuvel ligt in Het Park, niet ver van de Euromast en pal aan de Maas. Het moderne, ronde gebouw werd in 1988 ontworpen door architect Klunder.
Het terras biedt een weergaloos uitzicht op het water en de langsvarende schepen. De sfeer in het restaurant is intiem. Het interieur is wat je noemt cosy art deco. De inrichting is een keuze voor kwaliteit en comfort en weerspiegelt de vakkundige smaak van de vrouw van chef Erik van Loo, gastvrouw Anja, en haar gevoel voor stijl.
De entree voert u naar de bar met loungegedeelte. Het restaurantgedeelte zelf loopt in een speels ronde vorm en biedt overal uitzicht op het water. Wie eenmaal aan tafel zit, hoeft alleen maar te ontspannen en te genieten van wat er op tafel komt.
(Fotograaf: Lyan van Furth)