De Pepermolen
De Pepermolen
Wat 262 mensen zeggen over De Pepermolen
Eten | |
Service | |
Sfeer |
Van het begin tot het eind zeer goede bediening, top eten en drinken en de akoestiek was perfect. Voor herhaling vatbaar
Een mooie ontspannen avond.
Grote ruimte, weinig sfeer, geen ksarsjrs maar lampjes, lekker gegeten, goed voor de smaakpapillen maar wel weinig voor de maag.
Het was uitstekend @
We hebben mijn verjaardag gevierd met een 5 gangen diner bij de Pepermolen. We hebben een heerlijke avond gehad. Alle gerechten waren met zorg bereid en heel smaakvol. Er heerst een prettige fijne rustige sfeer. De bediening is heel vriendelijk en kundig.
Plattegrond Alle restaurantdeals in Leidschendam e.o.
Over De Pepermolen
Keuken: Frans
Gelegen vlakbij de sluis in Leidschendam vind je het intieme restaurant de Pepermolen waarvan de keuken, onder leiding van chef-kok Isha Willemse het beste omschreven kan worden als klassiek Frans. Klassiek maar wel met een identiteit van de chef, met producten uit de streek en oog voor het seizoen. Er wordt gewerkt met veel passie en toewijding en de bediening is fenomenaal. De gastvrije bediening en de ongedwongen sfeer zorgen ervoor dat je nog meer kan genieten van de overheerlijke gerechten.
Laat je in de watten leggen door gastheer Wilbert Hilgersom en maak van je avond een fantastische culinaire beleving.