HMB

Frans, Vis en zeevruchten | €€€
9,3 (40 reviews)
98% aanbevolen

Wat 40 mensen zeggen over HMB

9.3 Gebaseerd op 40 reviews. 98% van de gasten raden dit restaurant aan.
Eten
Service
Sfeer
Schrijf een review en deel je foto's

"Avond culinair genieten!"
8.7 Keuken 10 | Service 10 | Sfeer 6

Alle gangen waren een feest voor het oog en mond. Genoten. De sfeer was door de matige bezetting wat minder. We werden heerlijk in de watten gelegd!

Huib Visker op 22 september 2023
Geverifiëerd

"Lunch bij HMB"
8.7 Keuken 9 | Service 9 | Sfeer 8

Heerlijk geluncht, verrassende gerechtjes met prima complementerende wijnen, uiterst vriendelijke bediening !!

Tom Sturm op 16 september 2023
Geverifiëerd

"Top Avond!"
9.3 Keuken 9 | Service 9 | Sfeer 10

.

Max Reinders op 16 september 2023
Geverifiëerd

"Good choice! Sea-oriented menu!"
9.3 Keuken 10 | Service 8 | Sfeer 10

The wine and cheese options are very interesting! The plates are tasty and a good portion, more than a couple bites. The offer is a fair deal, for what it includes. Recommend it!

Angie op 14 september 2023
Geverifiëerd

"Fiasco"
4.7 Keuken 8 | Service 2 | Sfeer 4

Het eten is vast heerlijk, maar alles eromheen niet.
Dining with the Stars gaat over een totaal beleving maar de service valt bij HMB zwaar tegen.
Op de website kun je zien dat ze personeel zoeken. Hopelijk krijgen ze dat snel voor elkaar want dit kan echt niet.
Eigenaar/chef/sommelier nergens te bekennen, vee...

Lees hele review

Het eten is vast heerlijk, maar alles eromheen niet.
Dining with the Stars gaat over een totaal beleving maar de service valt bij HMB zwaar tegen.
Op de website kun je zien dat ze personeel zoeken. Hopelijk krijgen ze dat snel voor elkaar want dit kan echt niet.
Eigenaar/chef/sommelier nergens te bekennen, veel te snel afgeruimd, eten teruggestuurd, aanpassingen slecht doorgevoerd, wijn arrangement - dame is niet op de hoogte heeft geen uitleg. Ik had het gevoel dat ik zelf nog allemaal dingen moest regelen. Toen ik dat aangaf dat ik service verwacht zei de jongeman ‘u had dit eerder moeten aangeven’. Werkelijk niet Michelin waardig. Zonde van mijn avond en dat voor €150 pp.

Madelief op 15 juli 2023
Geverifiëerd

Plattegrond Alle restaurantdeals in Rotterdam e.o.

Toon telefoonnummer

Over HMB

Keuken: Frans, Vis en zeevruchten

HMB Restaurant is gevestigd in het grootste gebouw van Nederland: De Rotterdam. In de verticale stad heeft het restaurant een fenomenaal uitzicht op de Maas en de Erasmusbrug. Dit maakt HMB tot een geweldige culinaire hotspot! De culinaire kwaliteiten van chef Rolph Hensens en zijn team prikkelen je smaakzintuigen! Partner en sommelier Chantal de Raaf weet alles te vertellen over de wijnen die HMB serveert.

Wanneer kom jij een bezoekje brengen aan deze geweldige culinaire hotspot?

RESERVEER RESERVEER
Alle restaurantdeals in Rotterdam e.o.

Veelgestelde vragen

Je kunt je reservering annuleren vanuit de bevestigingsmail: Klik op reservering beheren in de mail en klik op de knop reservering annuleren. Als je een account hebt aangemaakt, kun je dit ook gemakkelijk doen door naar 'mijn reserveringen' te gaan. Je kunt ook contact met ons opnemen op telefoonnummer (020) 486 67 29 of per email via hello@diningcity.nl.

Diningcity Restaurant Deals

Ja, ik wil elke week wel korting op restaurants ontvangen!

Restaurant aanmelden

Bent u restaurant eigenaar en vindt u dat uw restaurant ook op deze website hoort? Meld u zich dan nu aan!

Gratis aanmelden