Restaurant 1397
Restaurant 1397
Wat 18 mensen zeggen over Restaurant 1397
Eten | |
Service | |
Sfeer |
Top diner en plezierige en persoonlijke bediening.
De leerling kok slaat zijn vleugels uit en dat doet hij verrassend goed.
Elke gang was een lust voor het oog en heerlijke smaakbommetjes. We hebben echt heerlijk gegeten. En verrassend; een dessert van bospeen had ik nooit van de kaart gekozen. Maar ik zou het nu zo weer bestellen!
Wat de sfeer betreft, was het jammer dat het heel erg rustig was. Verder valt er helemaal niets op dit restaurant af te dingen!
We hebben genoten van een fantastische lunch met ongekende smaaksensaties. De vriendelijke bediening en sfeervolle ambiance maakte het compleet.
Gebruik gemaakt van het arrangement van 59,50 voor twee personen, moesten uiteindelijk 275 afrekenen, dat vonden wij bizar!!
Het hoofdgerecht was te doorbakken en droog. Gemeld, maar geen retour op eindprijs
Plattegrond Alle restaurantdeals in Bergen op Zoom e.o.
Over Restaurant 1397
Keuken: Frans, Nederlands, Vis en zeevruchten
Restaurant 1397, voorheen Restaurant Hemingway ligt in het historische centrum van Bergen op Zoom. 1397 was het jaar dat de Grand Hotel De Draak als horecabedrijf begon. De nieuwe naam is dus zorgvuldig uitgekozen. In dit restaurant staat de beleving en culinair genieten hoog in het vaandel. Men treft hier een eigentijdse innovatieve kookstijl aan met wereldse invloeden, maar de Nederlandse keuken vormt de basis.
Goedemorgen mevrouw van Dorland,
Hartelijk dank voor uw feedback. Graag kom ik terug op uw review die u heeft geschreven naar aanleiding van uw diner in Restaurant 1397.
U schrijft dat u gebruik heeft gemaakt van een arrangement voor 2 personen voor € 59,50. Op de website van de Nationale Restaurantweek staat er nergens een vermelding dat het hier gaat om een 2 persoons arrangement. U heeft zich hier duidelijk in vergist.
Na het controleren van uw rekening heeft u naast het glas mousserende wijn ook gebruik gemaakt van het drankenarrangement, het waterarrangement en koffie/ thee met friandises na afloop van het diner. Ik kan u niet anders melden dat u zelf bepaald wat er door de gastheer wordt ingeschonken en dus zelf verantwoordelijk bent voor uw eigen rekening, u kunt het immers zo bond maken als u dat zelf wilt.
U heeft bij het hoofdgerecht aangegeven dat het doorbakken en droog was. Hierop is u direct een vervangend hoofdgerecht aangeboden, maar het antwoord hierop was nee, u wenste door te gaan naar het dessert.
Later deze avond is de souschef bij u aan tafel geweest om zijn excuus aan te bieden omtrent de kwaliteit van het vlees en dat het hoofdgerecht niet was wat u van ons mocht verwachten. Er werd verzekerd dat het een heerlijke avond was en dat we nergens zorgen over hoefde te maken. U gaf aan niet zulke grote eters te zijn en voor de rest was alles helemaal geweldig en naar wens. Er is dus tot twee maal toe een aanbod gedaan of we iets voor u kon doen, maar in beide gevallen ging u hier niet op in.
Met vriendelijke groet,
Sander Doggen
Manager
Grand Hotel De Draak